Ósmoklasisto, stoisz teraz przed bardzo trudnym wyborem. Przed tobą decyzja o wyborze dalszej drogi kształcenia. Kim chcesz zostać w przyszłości? Jakie są twoje plany zawodowe? Czy nauka przychodzi ci z łatwością czy z trudem? Niezależnie od odpowiedzi, w naszej szkole pomożemy ci osiągnąć sukces na miarę Twoich możliwości. Dlaczego właśnie my?

Po pierwsze – cechuje nas ponadprzeciętna efektywność nauczania, o tym mówi EWD  –  wskaźnik  najbardziej miarodajnej oceny skuteczności nauczania, badanej na podstawie osiągnięć uczniów na egzaminach zewnętrznych. Oznacza to, że wybierając nas, na pewno zyskasz.

Po drugie – możemy pochwalić się wysoką zdawalnością matury. I tak już od kilku lat.

Po trzecie – oferujemy ciekawe kierunki kształcenia  w  Liceum i Technikum. Uczymy dynamicznie i z zapałem, w nowoczesnych warunkach oraz przyjaznej atmosferze.

Po czwarte –  jesteśmy szkołą Równych Szans. Niezależnie od tego czy śpiewasz,  grasz na gitarze lub w piłkę nożną,  pasjonuje Cię historia  albo języki obce, a może masz specyficzne trudności w nauce – u nas na pewno znajdziesz swoje miejsce i wspierających, mądrych nauczycieli.
                  
Po piąte – kadra pedagogiczna to ludzie otwarci na świat, kreatywni, śmiało patrzący w przyszłość ale również pamiętający o  tradycji i historii. 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i do zdalnego złożenia podania.

Więcej: http://www.zskrasnosielc.edu.pl