Wszystkich sympatyków książek zapraszamy do naszej biblioteki, która wzbogaciła się o kilkanaście ciekawych pozycji. Nasz księgozbiór powiększył się o kolejne dzieła naszej świeżo upieczonej Noblistki Olgi Tokarczuk. Zakupiona została seria „365 dni” polecana przez nasze uczennice. Uzupełniliśmy sagę o Wiedźminie, więc teraz spokojnie można czytać od początku do końca. Dla miłośników fantastyki mamy również bestsellerowe książki Holly Black „Okrutny książę” i „Zły król”. Jeśli ktoś kocha psy, z pewnością ucieszy się z książek „Był sobie pies” i „O psie, który wrócił do domu”, które można było zobaczyć na ekranach kin. Filmowej adaptacji doczekały się również książki Remigiusza Mroza z serii, której bohaterką jest Joanna Chyłka. Zapraszamy do sięgnięcia po wersję książkową tego przeboju. Dla zwolenników prawdy historycznej mamy „Raporty z Auschwitz” Witolda Pileckiego, „Tatuażystę z Auschwitz” oraz „Kołysankę z Auschwitz”. Zapraszam do odwiedzin biblioteki i wypożyczania.