Licznik odwiedzin

0011386
Visit Today : 13
Visit Yesterday : 12
This Month : 369
This Year : 3195
Total Visit : 11386
 

Do początku roku szkolnego pozostało

33Dni 22Godzin 55Minut 50Sekund
 
 
 

Artykuły

Informacja

W związku z małą ilością wniosków o przyjęcie do technikum agrobiznesu w rekrutacji zasadniczej oddział nie został utworzony. Rekrutacja uzupełniająca będzie trwałą od 3 – 6 sierpnia. Absolwenci szkoły podstawowej zainteresowani przyjęciem do technikum agrobiznesu w Krasnosielcu mają możliwość ponownego zgłoszenia swojej kandydatury. Zachęcamy do rejestracji uzupełniającej.

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Zakwalifikowani kandydaci mają obowiązek. potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły. W tym celu do 30 lipca 2021 r należy dostarczyć oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginał zaświadczenia egzaminu ósmoklasisty.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego (geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski) w postępowaniu rekrutacyjnym w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu:

Kliknij by pobrać listę kandydatów zakwalifikowanych

„Dobry Start” 300+

Od 1 lipca 2021 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych realizuje rządowy program „Dobry Start”  300+, który jest wsparciem dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. 

Wszystkie informacje nt. programu oraz materiały do pobrania i instrukcje jak złożyć wniosek – dla rodzica, dyrektora placówki opiekuńczej, opiekuna czy dorosłego ucznia znajdują się na stronie internetowej www.zus.pl pod adresem  Program Dobry Start – ZUS

Instrukcje:

Filmy instruktażowe:


Warsztaty

Okres nauki zdalnej nie wpłynął pozytywnie na zdolność koncentracji uwagi młodzieży. Ankiety przeprowadzone wśród uczniów wykazały, że większość z nich zauważyła u siebie problemy w tym zakresie. Obniżeniu uległa również motywacja do nauki. W związku z zaistniałymi problemami, we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, zorganizowaliśmy dla uczniów warsztaty poświęcone tej tematyce. Mamy nadzieję, że wyniesiona wiedza pomoże im w codziennym życiu i kolejnym roku szkolnym. Warsztaty poprowadził psycholog – Miłosz Martysiak.

Konsultacje dla uczniów i rodziców

W związku z powrotem uczniów do szkół informujemy o uruchomieniu stałych dyżurów, konsultacji dla uczniów i rodziców. 

Imię i nazwiskoDzień i godzina konsultacji
Budna Beata czwartek 11.40 – 12.25
Drejko Annaśroda 11.40 – 12.25
Grabowska Agnieszkawtorek 11.40 – 12.25
Grabowska Beatawtorek 10.50 – 11.35
Kraszewska Joannaśroda 10.50 – 11.35
Olkowski Tomaszwtorek 8.00 – 14.00
Rykaczewska Aleksandraponiedziałek 8.55 – 10.55
czwartek 8.00 – 10.55
Serafin Annaczwartek 14.05 – 14.35
Sołtysiński Arturśroda 9.50 – 10.35
Zasztoft Annaponiedziałek 11.40 – 12.25

Rekrutacja

W związku z prowadzoną przez internet rekrutacją do naszej szkoły informujemy, że istnieje możliwość wypełnienia deklaracji on-line w naszej czytelni. Osoby, które chcą do nas dołączyć, a mają problem z wypełnieniem deklaracji w domu, zapraszamy osobiście. W razie trudności udzielimy wam pomocy.

Każdy koniec to początek czegoś nowego ….

W dniu  dzisiejszym kolejny rocznik uczniów opuścił szkolne mury. Również w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu odbyło się, choć nie tak uroczyste jak zawsze, ale jednak zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Po raz ostatni w pełnym zespole klasowym młodzież przybyła, by odebrać upragnione świadectwa ukończenia szkoły, podziękować i pożegnać się z wychowawcami. Jak bowiem mówił francuski pisarz Wiktor Hugo: „życie składa się z przywitań i pożegnań”. Jedne i drugie powinny jednak nieść radość ponieważ każdy koniec, to początek czegoś nowego…

Drodzy Abiturienci!
Wierzymy, że wiedza i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły, pomogą Wam się rozwijać w kolejnych etapach życia. Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń!

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna.