Licznik odwiedzin

0009688
Visit Today : 3
Visit Yesterday : 10
This Month : 206
This Year : 1497
Total Visit : 9688
 

Do Świąt Wielkanocnych pozostało

-366Dni -20Godzin -33Minut -24Sekund
 
 
 

Artykuły

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

Ósmoklasisto, stoisz teraz przed bardzo trudnym wyborem. Przed tobą decyzja o wyborze dalszej drogi kształcenia. Kim chcesz zostać w przyszłości? Jakie są twoje plany zawodowe? Czy nauka przychodzi ci z łatwością czy z trudem? Niezależnie od odpowiedzi, w naszej szkole pomożemy ci osiągnąć sukces na miarę Twoich możliwości. Dlaczego właśnie my?

Po pierwsze – cechuje nas ponadprzeciętna efektywność nauczania, o tym mówi EWD  –  wskaźnik  najbardziej miarodajnej oceny skuteczności nauczania, badanej na podstawie osiągnięć uczniów na egzaminach zewnętrznych. Oznacza to, że wybierając nas, na pewno zyskasz.

Po drugie – możemy pochwalić się wysoką zdawalnością matury. I tak już od kilku lat.

Po trzecie – oferujemy ciekawe kierunki kształcenia  w  Liceum i Technikum. Uczymy dynamicznie i z zapałem, w nowoczesnych warunkach oraz przyjaznej atmosferze.

Po czwarte –  jesteśmy szkołą Równych Szans. Niezależnie od tego czy śpiewasz,  grasz na gitarze lub w piłkę nożną,  pasjonuje Cię historia  albo języki obce, a może masz specyficzne trudności w nauce – u nas na pewno znajdziesz swoje miejsce i wspierających, mądrych nauczycieli.
                  
Po piąte – kadra pedagogiczna to ludzie otwarci na świat, kreatywni, śmiało patrzący w przyszłość ale również pamiętający o  tradycji i historii. 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i do zdalnego złożenia podania.

Więcej: http://www.zskrasnosielc.edu.pl

NOWE OBLICZE SZKOŁY NA 70- LECIE

Trudny okres pandemii w naszej szkole został wykorzystany nie tylko na doskonalenie umiejętności nauczania na odległość, ale także na doposażenie bazy dydaktycznej oraz remonty.                            
Szkoła otrzymała 50 tabletów, z których uczniowie będą korzystać na lekcjach. Pracownię biznesowo- ekonomiczną w Technikum wyposażyliśmy w nowe laptopy, tablicę interaktywną, urządzenie wielofunkcyjne oraz stosowne programy komputerowe.                                              
Po wielomiesięcznym generalnym remoncie naszej szkoły, którego drugi etap zakończył się pod koniec lutego bieżącego roku, z dumą prezentujemy nowe oblicze Zespołu Szkół  im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu. Projekt i finansowanie przedsięwzięcia to zasługa powiatu makowskiego – organu prowadzącego naszą szkołę.                                        
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ukazującej naszą szkołę po dużych zmianach.

Rozstrzygnięcie VI edycji konkursu ortograficznego „Ortografia na medal”

26 lutego 2021 roku odbyła się VI edycja konkursu ortograficznego „Ortografia na medal” na szczeblu powiatowym. W związku z sytuacją pandemiczną, uczestnicy pisali dyktando i test ortograficzny w swoich szkołach. Z naszej placówki do konkursu na tym etapie przystąpiły trzy uczennice: Roksana Kowalczyk z klasy II LOp, Aleksandra Mizerek- III LO i Karolina Olkowska- III LO. O tym, jakie są efekty zmagań naszych uczennic dowiecie się, zaglądając na stronę internetową Szkoły Podstawowej w Płoniawach Bramurze- organizatora konkursu: https://spploniawy.edu.pl/wp/category/konkursy/ Podczas uroczystej gali, która odbędzie się niebawem, wszystkim zwycięzcom konkursu wręczone zostaną nagrody. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Beata Grabowska

Konkurs poetycki „Cały powiat pisze wiersze”

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Promocji i Rozwoju Regionalnego Powiatu Makowskiego organizuje konkurs poetycki dla indywidualnych mieszkańców  powiatu, którymi jesteście. Osoby lubiące poezję, literaturę zachęcam do uaktywnienia swojej kreatywnej części osobowości i stworzenie krótkiego utworu poetyckiego. Wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie na stronach: https://www.powiat-makowski.pl/asp/konkurs-poetycki-caly-powiat-pisze-wiersze-,134,artykul,1,6252    oraz  www.facebook.com/Powiat-Makowski.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Beata Grabowska