Licznik odwiedzin

0012787
Visit Today : 12
Visit Yesterday : 19
This Month : 246
This Year : 4596
Total Visit : 12787
 

Do początku roku szkolnego pozostało

-44Dni -6Godzin -15Minut -39Sekund
 
 
 

Artykuły

Warsztaty profilaktyczne

Okres nauki zdalnej i izolacji wpłynął negatywnie na życie wielu osób. By pomóc naszym uczniom w powrocie do normalności zorganizowaliśmy dla nich warsztaty na temat emocji, depresji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zajęcia poprowadziła dr Elżbieta Mudrak na co dzień pracująca ze studentami Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego.

Podaruj Książkę Bibliotece!

Wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece szkolnej”. Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Celem akcji jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe, co przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.

Jeżeli przeczytałeś lektury lub książki, które warto polecić innym – przekaż je do biblioteki. Nie skazuj ich na zapomnienie i zarastanie kurzem na półce Twojej domowej biblioteczki. Wystarczy nawet jedna uwolniona książka z własnej kolekcji. Przekazane książki będą służyć innym czytelnikom. Książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym. Mile widziane są również dokumenty elektroniczne (filmy, audiobooki itp).

Uwolnij książkę!
Książka czytana żyje dalej!

Regulamin akcji:

• Akcja rozpoczyna się z dniem ogłoszenia i trwa do zakończenia roku szkolnego.

• W ramach akcji do biblioteki można przekazać lektury szkolne, literaturę piękną (dla dzieci, młodzieży i dorosłych), literaturę popularnonaukową oraz dokumenty elektroniczne.

• Stan przekazywanych darów powinien być dobry.

• Zanim podarujesz książkę bibliotece, zapytaj o zgodę Rodziców.

• Lista darczyńców będzie udostępniona na stronie internetowej szkoły. Możesz zastrzec anonimowy udział w akcji. 

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.
Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.

NOWE OBLICZE NASZEJ SZKOŁY – UROCZYSTE ODDANIE SZKOŁY PO GENERALNYM REMONCIE I MODERNIZACJI.

Na zlecenie Starostwa Makowskiego w  minionym roku nasza szkoła przeszła gruntowny remont i modernizację. Jej wnętrze stało się nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Z tej okazji 01 października 2021 roku odbyła się uroczystość podkreślająca tak ważne dla naszej placówki inwestycje.

Swą obecnością uroczystość tę zaszczycili szanowni goście:  Michał Giers – dyrektor Ostrołęckiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie pan, Zbigniew Roman Deptuła – Starosta Powiatu Makowskiego, Wicestarosta Dariusz Wierzbicki, osoby z wydziałów starostwa zaangażowane w działania modernizacyjne, dyrektorzy sąsiedzkich szkół, przyjaciele naszej szkoły, projektant przebudowy i jej wykonawca oraz inni ważni dla nas goście.

Dyrektor  pan Tomasz Olkowski w swoim przemówieniu zawarł istotne treści dotyczące zarówno 70- letniej historii naszej szkoły, jej licznych przemian, opisał również cały proces remontu szkoły i celowość takich działań. Do historii i funkcjonowania naszej placówki odwoływali się w swych przemówieniach zaproszeni goście, między innymi przedstawiciel Sejmiku Województwa Mazowieckiego pan Mirosław Augustyniak czy radny powiatu makowskiego pan Sławomir Rutkowski.

Tematyka 70 lat funkcjonowania szkoły była motywem przewodnim montażu słowno- muzycznego  zaprezentowanego przez uczniów naszej szkoły.

Uroczystość zakończyła się  zwiedzaniem budynku szkoły i oglądem nowoczesnych sal lekcyjnych przez zaproszonych gości.

Beata Grabowska

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy  sponsorom, bez pomocy których nie mogłoby się odbyć w tak uroczystej oprawie oficjalne oddanie budynku naszej szkoły po generalnym remoncie i modernizacji.

Serdecznie dziękujemy :

  1. Polindus Sp. z o.o. Kraków (Gąsewo) ,                                                                                         
  2. Farmer Usługi Doradczo- Handlowe – Jerzy Niestępski Nowy Krasnosielc ,                                           
  3. Ks. Andrzej Kotarski- proboszcz parafii Krasnosielc,                                                    
  4. Małgorzata Łuckiewicz- Różacka , Marcin Łuckiewicz – Stajnia „MARGO” Nowy Sielc,                                                                                                                              
  5. Usługi Transportowe -Mirosław Lipiński Krasnosielc,                                                           
  6. Usługi Remontowo-Budowlane -Dariusz Górecki,                                                                        
  7. Iwa-Rol Poświętne.

Zaproszenie do złożenia oferty

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRASNOSIELCU ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA SPRAWOWANIE NADZORU INWESTORSKIEGO PRZY ZADANIU „BUDOWA SIŁOWNI PLENEROWEJ WRAZ ZE SKOCZNIĄ DO SKOKU W DAL NA TERENIE ZESPOŁU SZKÓŁ W KRASNOSIELCU” NIEZBĘDNE INFORMACJE I DOKUMENTY W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ.

Kliknij by pobrać – Zaproszenie do składania ofert

Kliknij by pobrać – Przedmiar robót siłownia

Kliknij by pobrać – Wzór umowy nadz. siłownia

Kliknij by pobrać – formularz oferty

Narodowe czytanie

Pierwszy wrześniowy weekend, w tym roku to 4 września 2021 to czas na kolejną edycję Narodowego Czytania pod patronatem Prezydenta Polski. Po rocznej przerwie nasza szkoła ponownie włączyła się do powszechnej już akcji rozwijania czytelnictwa. W minioną sobotę, podobnie jak wielu naszych rodaków w tym czasie, czytaliśmy cudowna komedię Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej”. I tak, w dobrych nastrojach, w  kameralnej atmosferze lekturze oddawali się uczniowie klas: I LO, II LO, III LOp oraz II TA. Wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę czytelniczą bardzo gorąco dziękuję.

Beata Grabowska

Ogłoszenie

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KRASNOSIELCU ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA SPRAWOWANIE NADZORU INWESTORSKIEGO PRZY ZADANIU „BUDOWA SIŁOWNI PLENEROWEJ WRAZ ZE SKOCZNIĄ DO SKOKU W DAL NA TERENIE ZESPOŁU SZKÓŁ W KRASNOSIELCU” NIEZBĘDNE INFORMACJE I DOKUMENTY W ZAŁĄCZNIKACH PONIŻEJ.

Kliknij by pobrać załącznik – Zaproszenie do składania ofert

Kliknij by pobrać załącznik – Przedmiar robót siłownia

Kliknij by pobrać załącznik – Formularz oferty

Kliknij by pobrać załącznik – Wzór umowy