Rok szkolny 2012/2013
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Grabowska   
piątek, 28 czerwca 2013 14:22
AddThis Social Bookmark Button

...

 
Ogłoszenie PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Grabowska   
wtorek, 25 czerwca 2013 14:44
AddThis Social Bookmark Button

Msza święta dziękczynna za rok szkolny 2012/2013 odbędzie się 27czerwca , o godz. 11.00  w kościele pw. św. Jana Kantego w Krasnosielcu.

Serdecznie zapraszamy

 
Pierwszy numer szkolnej gazety PDF Drukuj
Wpisany przez Artur Goś   
poniedziałek, 24 czerwca 2013 09:12
AddThis Social Bookmark Button

Pierwszy numer szkolnej gazety

 

Drodzy uczniowie, wraz z końcem roku szkolnego oddajemy w wasze ręce pierwszy numer naszego szkolnego pisma pod tytułem: „TAK O przeszłości, teraźniejszości, przyszłości.” Jest ono skierowane do uczniów naszej szkoły, nauczycieli i rodziców (jeśli znajdą chwilę czasu na jego lekturę). W naszej gazetce chcielibyśmy poruszać sprawy związane z życiem naszej szkoły, życiem uczniów i lokalnego środowiska. Każdy numer będzie zawierał treści i poważne, i wesołe, tak, żebyście mogli znaleźć coś dla siebie.

Pierwszy numer w całości poświęcamy nadchodzącym wakacjom i podsumowaniom kończącego się roku szkolnego. Chcemy przypomnieć wam, co ważnego i ciekawego wydarzyło się w naszej szkole w tym czasie, jakie sukcesy odnieśli nasi uczniowie. Część wakacyjną zaczynamy poważnie, bo od bezpieczeństwa. Jak wiecie, jest to bardzo poważna sprawa. Później jest już weselej, czyli zastanawiamy się gdzie wyjechać na wakacje i co założyć na plażę.

Stałym elementem naszej gazetki będzie kącik szachowy, humor i krzyżówka. Postaramy się też odpowiadać na wasze listy. Jeśli macie do nas jakieś pytania, to piszcie. Liczymy na Waszą współpracę.

LINK-Kliknij by przejść

Redaktor naczelna

Aleksandra Rykaczewska


Poprawiony: poniedziałek, 24 czerwca 2013 09:14
 
Tablice interaktywne PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Grabowska   
wtorek, 18 czerwca 2013 11:54
AddThis Social Bookmark Button

W maju bieżącego roku szkolnego dzięki środkom złożonym przez Radę Rodziców i organ prowadzący- Starostwo Powiatowe nasza szkoła wzbogaciła się o nowe tablice interaktywne. Te nowoczesne narzędzia pracy dydaktycznej zamontowano w pracowniach polonistycznej i biologicznej. Dzięki nim nauczyciele mają możliwość prowadzenia atrakcyjniejszych zajęć w nowoczesny sposób. Na tablicach wyświetlane są prezentacje multimedialne, różnego rodzaju filmy. Ponadto praca z takimi tablicami pozwala tworzyć skomplikowane wykresy, redagować teksty, modyfikować je, korzystać z różnorodnych źródeł i przetwarzać je. Dobre pomysły realizowane czy wykorzystywane podczas lekcji można zapisać i zachować na później. Niewątpliwie zastosowanie takich tablic podczas lekcji wpłynie na lepsze wyniki nauczania.

Beata Grabowska

 
Rekonstrukcja PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Grabowska   
piątek, 14 czerwca 2013 14:16
AddThis Social Bookmark Button

W dniach 13 - 14 czerwca 2013 roku na lekcjach historii w klasach pierwszych odbył się pokaz rekonstrukcji stroju i uzbrojenia średniowiecznego.

"Przy pomocy Łukasza Zygmuntowicza przyniosłem do szkoły swój ekwipunek historyczny. Po założeniu rekonstrukcji stroju XIV - wiecznego stroju przedstawiłem różne typy uzbrojenia. Przy pomocy ochotników zaprezentowałem wytrwałość tarcz oraz podstawowe metody walki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się proca rotacyjna oraz krzesiwo, przy pomocy którego udało się podpalić kartkę. Następnie zrobiliśmy kilka wspólnych zdjęć z moim sprzętem bojowym".

Wojciech Brejnak uczeń klasy I LO

Poprawiony: piątek, 14 czerwca 2013 16:08
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16

Odliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało: 21.6.2020 9:00 -97 Dni

Godzina

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj11
mod_vvisit_counterTen miesiąc298
mod_vvisit_counterWszystkie dni1773629

Ilość osób online 0
1 3.237.71.23
Dziś: Wrz 26, 2020