Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych PDF Drukuj
Wpisany przez Agnieszka Grabowska   
piątek, 27 kwietnia 2012 09:59
AddThis Social Bookmark Button

27 kwietnia 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie edukacji klas maturalnych, na którym swą obecnością zaszczycili nas: Starosta Makowski Zbigniew Roman Deptuła, Radę Rodziców reprezentowała Aneta Białobrzeska.

W swym przemówieniu dyrektor szkoły  nie tylko podsumował wieloletnią pracę tegorocznych maturzystów, ale też zwrócił uwagę na ich szczególną aktywność w sporcie, wolontariacie i  wszelkiej działalności na rzecz szkoły. Maturzyści za wyżej wymienione zasługi zostali nagrodzeni statuetkami i nagrodami książkowymi.

Starosta Makowski Zbigniew Roman Deptuła w życzliwych słowach przekazał maturzystom życzenia wielu sukcesów i dużo optymizmu podczas egzaminów maturalnych.

Podczas uroczystości dokonano ceremoniału przekazania sztandaru szkoły klasom programowo najniższym. Następnie po oficjalnym wręczeniu nagród i świadectw przedstawiciele maturzystów pożegnali dyrektora szkoły, radę pedagogiczną i młodszych kolegów. Ciepłe słowa w ich kierunku skierowali uczniowie klas młodszych, dziękując za lata wspólnego życia w naszej szkole.

Część artystyczną przygotowaną pod kierownictwem pani Joanny Kraszewskiej zaprezentowali uczniowie klas II LO i III TA.

Tegorocznym maturzystom życzymy dużo szczęścia na maturze, a w dalszym życiu powodzenia.

Beata Grabowska

Poprawiony: piątek, 27 kwietnia 2012 13:15
 

Odliczanie

Do zakończenia roku szkolnego zostało: 21.6.2020 9:00 -54 Dni

Godzina

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj0
mod_vvisit_counterWczoraj37
mod_vvisit_counterTen miesiąc302
mod_vvisit_counterWszystkie dni1772833

Ilość osób online 0
1 3.226.245.48
Dziś: Sie 14, 2020